Aktualności

Przegrana ze Słupią Jędrzejowską

• autor: slawek_rakow, 2015-10-28 21:07

GTS Raków przegrał u siebie 1:3 z drużyną Start Słupia Jędrzejowska.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy już w 5. minucie prowadzili 0:2. Pod koniec pierwszej połowy gola z rzutu karnego zdobył Bartek Czech:

W końcówce spotkania goście strzelili ostatnią bramkę, ustalając wynik na 1:3.

GTS Raków 1 — 3 Start Słupia Jędrzejowska
38' Bartosz Czech (k.)  - 2' Krzysztof Ostrowski, 5' Adrian Koprowski, 85' Krzysztof Ostrowski

GTS Raków: Piotr Pietrzyk — Robert Pytowski, Artur Kowalski, Szymon Walkiewicz (46' Szczepan Fit), Przemysław Hara, Bogdan Staniszewski, Piotr Grudzień, Grzegorz Żelazowski, Rafał Gardyński, Bartosz Czech, Janusz Baran (67' 14Michał Siuta)

Start: Jakub Capiga — Damian Kłek, Kamil Kunicki, Łukasz Misiak, Adrian Kuczera, Łukasz Winiarski, Karol Błaszczyk, Paweł Szary (65' Jarosław Górski), Krzysztof Ostrowski, Adrian Koprowski (88' Patryk Brzóska), Łukasz Barański.