Aktualności

Przegrana w Skalbmierzu

• autor: slawek_rakow, 2015-05-06 08:32

GTS Raków uległ w wyjazdowym spotkaniu drużynie Victorii Skalbmierz 2:4.

Wydawać by się mogło, że będzie to w miarę łatwe spotkanie dla GTS-u, jako że gospodarzom udało się wystawić do gry tylko 10 piłkarzy. Boisko zweryfikowało to założenie. To zespół ze Skalbmierza był stroną dominującą, grając drużynowo i w sposób przyjemny dla oka. Wśród wszystkich piłkarzy Victorii widać było duże zaangażowanie w mecz i wolę wygranej, mimo grania w osłabieniu. Wynik 3:0, uzyskany już po 20 minutach spotkania stanowi wystarczający komentarz do poczynań obu ekip.

Drużyna GTS-u po straconych bramkach nie poddawała się, starając się strzelić pierszego gola. Udało się to w 31. minucie za sprawą Piotra Krakówki.

W 40. minucie kontaktową bramkę zdobył Piotr Grudzień. Wynik 3:2 do przerwy dawał nadzieję na zdobycie chociażby punktu.

Gospodarze drugą cześć spotkania rozpoczęli już w pełnym składzie. W 82. minucie bramkę na 4:2 zdobył Kamil Olesiński, tym samym kompletując hat tricka. Takim też wynikiem zakończył się mecz.