statystyki szczegółowe

Aktualności

Wysoka wygrana ze Świniarami

• autor: slawek_rakow, 2014-09-22 10:18

GTS Raków odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, pokonując zespół GKS Świniary 5:1 (2:0)

Pierwszą dogodną sytuację do strzelenia bramki mieli goście, po podyktowaniu rzutu karnego.

Zawodnik gości jednakże chybił. Za to już kilka minut później przed szansą strzelenia bramki z jedenastki stanęli z kolei gospodarze. Do piłki ustawionej na "wapnie" podszedł Robert Pytowski i zdecydowanym strzałem pokonał bramkarza.

Kilka minut później było już 2:0 po bramce Piotrka Krakówki.

Niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy GTS podwyższył prowadzenie po strzale Roberta Pytowskiego. Rychło po tej akcji Robert ponownie trafił do siatki, kompletując hat-tricka.

W 65. minucie meczu honorowe trafienie zaliczyli goście po strzale Mateusza Sudoła. Wynik spotkania ustalił wprowadzony w drugiej połowie Bartosz Czech, pewnie egzekwując rzut karny.